افتتاح بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی شرق کشور در مشهد

افتتاح بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی شرق کشور در مشهد

مجتمع آموزشی شهید خوارزمی به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی شرق کشور به همراه ۲۱ طرح بهداشتی، درمانی و آموزشی دیگر روز گذشته با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قالب ادامه راه شهید خدمت «شهید جمهور» آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بهره‌برداری رسید.


محمد پهلوان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۲۲ طرح بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی این دانشگاه در گفت‌وگو با ایرنا گفت: مجتمع آموزشی شهید خوارزمی (بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی شرق کشور) با ۵۰ هزار مترمربع زیربنا و صرف ۱۳هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به عنوان طرح پژوهشی و آموزشی به بهره‌برداری رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این مراسم اظهار کرد: قرار بود ۱۳۷ پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی در دومین دور از سفرهای رئیس جمهور به خراسان رضوی به بهره‌برداری برسد که با شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی این امر رقم نخورد.
محمود شبستری افزود: بنا به دستور وزیر بهداشت در راستای استمرار خدمت و به یادبود خادم‌الرضا(ع) «شهید جمهور» افتتاح ۲۲ پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی در دستور کار قرار گرفت. در این راستا امروز پژوهشگاه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با نام پژوهشگاه تحقیقاتی علوم پزشکی «شهید جمهور» آیت‌الله رئیسی نام‌گذاری و افتتاح شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه