printlogo


در آستانه ولادت باسعادت حضرت مهدی(عج) انجام شد 
تشرف 450 زائراولی از ۹ استان کشور به حرم مطهر رضوی 
مدیر امور زائرین بنیاد کرامت رضوی گفت: در راستای اجرای موقوفه مرحوم محمدجعفر الحسینی المجتهدی، ۴۵۰ زائراولی از ۹ استان کشور به بارگاه منور حضرت رضا(ع) مشرف شدند.


محمد معالی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز با اشاره به جزئیات این سفر اظهار کرد: موقوفه مرحوم محمدجعفر الحسینی المجتهدی بنا بر نیت واقف باید صرف رسیدگی به امور فقیران و مستمندان شود که نیمی از آن‌ها سادات و نیمی عام باشند از این رو بنا بر مدیریت نظارت بر موقوفات آستان قدس رضوی درآمد حاصل از این موقوفه در حوزه زیارت و تشرف جمعی از زائرانی که تاکنون به حرم مطهر رضوی مشرف نشده‌اند، هزینه می‌شود.  وی افزود: از سوی مدیریت امور زائرین بنیاد کرامت رضوی کاروانی متشکل از ۴۵۰ زائراولی که از گروه‌های سنی مختلف دختر، پسر، نوجوان و بزرگسال در میانشان دیده می‌شود از استان‌های تهران، سمنان، گلستان، کرمان، قزوین، خراسان شمالی، یزد و اصفهان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
مدیر امور زائرین بنیاد کرامت رضوی اظهار کرد: اقامت سه روزه در مشهد با برخورداری از سرویس‌های رفت و برگشت به حرم مطهر رضوی، اطعام غذایی در سه وعده، بازدید از موزه حرم مطهر رضوی و اطعام در مهمانسرای حضرت رضا(ع) و اهدای هدایای متبرک از جمله برنامه‌های مدیریت امور زائرین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی برای این زائران است.