تأکید مدیرکل بر تعیین تکلیف اعتبارات40 پروژه ورزشی اولویت‌دار

تأکید مدیرکل بر تعیین تکلیف اعتبارات40 پروژه ورزشی اولویت‌دار

نوروزی

 مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی تخصیص اعتبار برای 40 پروژه ورزشی اولویت‌دار استان را ضروری دانست.
به گزارش خبرنگار ما، افشین داوری در بیست و سومین بازدید میدانی خود و در سفر به تربت‌جام گفت: تلاش می‌کنیم در سال جاری تأمین بودجه‌ای پروژه‌های اولویت‌دار همچون پروژه 5هزار نفری تربت‌جام تعیین تکلیف شود. خراسان رضوی پروژه‌های ناتمام زیادی در طول یک دهه اخیر داشته است که باید با کمک مسئولان استانی، نمایندگان مجلس و فرمانداری‌ شهرستان‌ها ساماندهی شود.
 وی با تأکید بر توسعه اماکن ورزشی تربت‌جام گفت: تکمیل و اجرای پروژه مجموعه ورزشی ۵هزار نفری، خانه ورزش جوانان، چمن ورزشی انقلاب و چندین چمن مصنوعی در روستاها و شهرهای تربت‌جام به نفع ورزش خواهد بود امید است ساخت این مکان ورزشی که بیش از ۱۲ سال طول کشیده است در یک سال آینده به اتمام رسیده و دغدغه جامعه ورزش شهرستان برطرف شود.  افشین داوری با اشاره به وضعیت نامطلوب چمن مجموعه انقلاب تربت‌جام گفت: نواقص این چمن طبیعی جدی است، اما باید چالش‌های قانونی را با شهرداری تربت‌جام برطرف کرد. در حال حاضر نبود آب و خاک مطلوب برای کشت چمن طبیعی از مهم‌ترین چالش‌های این مکان ورزشی است.
 وی به اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان در سال جاری هم اشاره کرد و افزود: بودجه ۲۴۰‌میلیارد تومانی در حوزه عمرانی این اداره کل پیش‌بینی شده است اما تاکنون تخصیص اعتباری صورت نگرفته و امیدواریم در سه ماه آینده اعتبارات لازم تخصیص پیدا کند البته ۳۶پروژه از ماده ۲۳ تخصیص اعتبار داشته و امیدواریم 40 پروژه اولویت‌دار دیگر استان از بخش اعتبارات نفتی تعیین تکلیف شود. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه