توقف آبی‌ها به سود مدعیان

بازگشت تراکتور به جاده پیروزی

توقف آبی‌ها به سود مدعیان

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که در اولین بازی تیم فوتبال تراکتور تبریز دو بر صفر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید.


​​​​​​​حسینی (۱۹ و ۷۰) برای سرخپوشان در ورزشگاه یادگار امام تبریز گلزنی کرد.تراکتور با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد تا به رتبه چهارم جدول صعود کرده و بار دیگر در جمع مدعیان قد علم کند. بردی که بیشتر از اینکه سه امتیاز ارزش داشته باشد زبان انتقاد از بازیکنان این تیم را فعلاً خاموش خواهد کرد. نکته تلخ برای فوتبال خوزستان این است که دو قهرمان سابق فوتبال ایران این فصل به هیچ وجه وضعیت خوبی در جدول ندارد و ممکن است اتفاقات تلخی را در پایان فصل تجربه کند.
 ایگناسیو مارتینس، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره این شکست گفت: وقتی دو گل می‌خورید به خواسته‌تان نمی‌رسید. شروع ما در بازی خوب نبود. می‌دانستیم تراکتور زمان‌بندی خوبی دارد. بین دو نیمه صحبتی جدی با بازیکنان انجام دادیم و تغییراتی صورت گرفت اما در نهایت باختیم. گل توکلی را خطا اعلام کردند که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد. ساسان انصاری دو فرصت خیلی خوب داشت و این لحظه‌ها برای ما در بازی خیلی مهم هستند. باید به تراکتور تبریک بگوییم چون بازی خیلی خوبی انجام داد و مستحق برد بود.
همچنین شمس آذر قزوین نیز مقابل گل گهر سیرجان به تساوی یک - یک رسید. رحمان جعفری (۱۴) برای شمس آذر و احمد زنده روح (۵۳) برای گل گهر گلزنی کرد.
شمس آذر با این تساوی خانگی ۱۱ امتیازی شد و گل گهر سیرجان نیز با ۱۵ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار گرفت. نکته قابل توجه درباره این بازی حفظ رکورد نباختن شمس آذر در هفته‌های گذشته بود. 
شمس آذر با اینکه امسال با امتیاز منفی سه لیگ را شروع کرد اما بازی‌های خوبی انجام داده و امتیازات مناسبی نیز جمع کرده است. آن‌ها حالا با رکورد پنج هفته متوالی نباختن در لیگ برتر و با یک بازی کمتر 10 امتیازی هستند و رتبه دهم را به خود اختصاص داده‌اند.

توقف صدرنشین
ذوب آهن و استقلال نیز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
 تیمی که در این فصل حرف های زیادی برای گفتن دارد.در این بازی با توجه به مصدومیت و دوری نسبتاً طولانی مدت مرادمند از میادین، نکونام چاره‌ای جز استفاده از روزبه چشمی در خط دفاعی نداشت و آبی پوشان یک بار دیگر با سیستم سه دفاعه پای به زمین مسابقه گذاشتند و بازی را نسبت به میزبان خود بهتر شروع کردند
آبی ها گل نخست بازی را توسط آرمین سهرابیان در دقیقه 62 به ثمر رساندند ولی اشتباه بد مهدی‌پور در دقیقه 77 منجر به گل تساوی ذوبی‌ها شد.
استقلال با این نتیجه ۲۳ امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. ذوب‌آهن هم با ۱۹ امتیاز به رده سوم صعود کرد و با تفاضل گل کمتر پشت سر ملوان رده دومی ایستاد.

خبرنگار: جواد رستم‌زاده

برچسب ها :
ارسال دیدگاه