رونمایی از فراخوان دو مهرواره ملی در مشهد

رونمایی از فراخوان دو مهرواره ملی در مشهد

فراخوان دو مهرواره ملی در مراسمی در مشهد رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رونمایی از  پوسترهای فراخوان نخستین مهرواره ملی داستانک «گنبدِ کبوتران» و «نامه مهر»  با حضور علی اکبرزاده؛ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و محمودرضا برازش؛ مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)  برگزار شد. معاون فرهنگی اداره‌کل کانون پرورش فکری خراسان رضوی گفت: کانون پرورش فکری استان با همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) نخستین جشنواره ادبی ملی داستانک «گنبدِ کبوتران» و نامه‌ای به امام رضا(ع) با عنوان «نامه مهر» را با هدف ترویج فرهنگ رضوی در قالب داستانک برگزار می‌کند. 
بزم‌آرا در ادامه با اشاره به شرایط شرکت در جشنواره گنبد کبوتران، افزود: نوجوانان و بزرگسالان، مخاطبان این مسابقه هستند که می‌توانند حداکثر سه اثر و با محدودیت ۲۵۰ کلمه برای هر داستانک ارسال کنند. 
او ادامه داد: در این فراخوان فقط داستانک (حداکثر با ۲۵۰ کلمه) پذیرفته می‌شود و داستان کوتاه، بلند، رمان، خاطره، دلنوشته و نامه مورد قبول نخواهد بود. 
بزم‌آرا همچنین با اشاره به شرایط سنی شرکت در مهرواره ملی «نامه مهر» بیان کرد: کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال، مخاطبان این مسابقه هستند که می‌توانند فقط یک نامه برای مهرواره ارسال کنند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه نامه متناسب با گروه سنی خود پاسخ نامه را نوشته و برگه را به همراه فرم تکمیل شده‌ مشخصات، به آدرس پستی و یا عکس از پاسخ‌نامه را به نشانی ایمیل درج شده در نشانی ارسال نمایند. 
وی یادآور شد: نامه‌ای برای کودکان و نامه‌ای نیز برای نوجوانان آماده شده و از آن‌ها خواسته شده است تا احساس خود را در روز‌های فراق و دوری از زیارت مولایمان بیان کنند. او گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ به اداره کل کانون پرورش فکری استان واقع در مشهد، فلسطین ۲۶، پلاک ۳۱، صندوق پستی ۳۷۵-۹۱۷۳۵ و یا به ایمیل
 Mokatebe.khorasanrazavi@kpf.ir ارسال کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه