آغاز نام‌نویسی دومین رویداد ملی «شکوه مادری»

آغاز نام‌نویسی دومین رویداد ملی «شکوه مادری»

در آستانه ایام ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر، به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی نام‌نویسی دومین رویداد ملی «شکوه مادری» آغاز شده و تا ۲۷ دی ماه ادامه دارد.
رئیس مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز توضیحاتی درباره دومین مرحله این رویداد ارائه کرد و گفت: مرکز امور بانوان و خانواده با همکاری کانون‌های بانوان و خانواده در استان‌ها و با هدف تکریم مقام والای مادر، ترویج موضوع فرزندآوری و معرفی مادران الگو، برای دومین سال رویداد ملی «شکوه مادری» را در ایام میلاد حضرت زهرا(س) برگزار خواهد کرد.
فاطمه دژبرد افزود: این طرح به منظور تجلیل و معرفی مادران جوان زیر 40 سال فعال اجتماعی و دارای بیش از سه فرزند است، در سال نخست مراسم تجلیل از 18 برگزیده کشوری در حرم مطهر رضوی برگزار شد و اکنون دومین دوره خود را پیش رو دارد.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز برای دومین سال متوالی، از مادران عزیز در سراسر کشور برای ثبت‌نام و مشارکت در این پویش فرهنگی و اجتماعی دعوت می‌کنیم.
شایان ذکر است علاقه‎مندان به شرکت در این رویداد اجتماعی می‌‌توانند با مراجعه به سایت shokohmadari.razavi.ir نسبت به نام‌نویسی اقدام و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به کانال شکوه مادری در پیام‌رسان ایتا به نشانی razavishokohemadari@ مراجعه کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه