مالک تیم و فرزندش ترکیب شهرخودرو را می‌چینند!

بادامکی در پاسخ به کنایه‌های سیدعباسی:

مالک تیم و فرزندش ترکیب شهرخودرو را می‌چینند!

داوود سیدعباسی سرمربی شهر خودرو بعد از حذف تیمش از جام حذفی بدون آنکه اسمی را بیاورد، کنایه‌های تندی را به زبان آورد: «بعضی از دوستان که شاید آرزوی خودشان باشد روی نیمکت لیگ برتر بنشینند، در تیم شهرخودرو روی نیمکت نشستند، چرا الان جایی نیستند؟ چرا الان نمی‌توانند مربیگری کنند؟».حالا حسین بادامکی که به نظر می‌رسد مخاطب صحبت‌های سرمربی شهر خودرو بوده، به شدت علیه سیدعباسی مصاحبه کرده است.«مایه تأسف است که در لیگ برتر، یک مالک و فرزند نوجوانش به خود اجازه می‌دهند تا در تمام مسائل، از خرید بازیکن تا تمرین دادن و حتی ارنج کردن تیم دخالت کنند و سرمربی تیم در برابر تمام این دخالت‌ها سکوت می‌کند. به هر حال داوود سیدعباسی کارمند رئیسش محسوب می‌شود و مجبور است برای حفظ جایگاهش با وجود نتایج فاجعه‌بار در لیگ برتر و جام حذفی، صحبت‌های عجیبی را مطرح کند که رئیسش می‌خواهد.سؤال من این است که تا چه زمانی قرار است آقای به ظاهر سرمربی و بقیه دوستان در شهرخودرو به جای صحبت در خصوص ثبت ضعیف‌ترین نتایج تاریخ لیگ برتر بهانه بیاورند؟ 
بادامکی با اشاره به سابقه‌اش در فوتبال خراسان گفت: من بازیکن دهداری و ابومسلم‌ بودم. اگر شما و رئیستان اجازه دهید، پیشکسوت فوتبال این استان محسوب می‌شوم و فارغ از اینکه رئیس هیئت فوتبال این شهر هستم، هواداران فوتبال خراسان توقع دارند نسبت به ضعیف‌ترین نتایج تاریخ فوتبال ایران که حاصل مدیریت عجیب دوست و رئیس شماست بی‌تفاوت نباشم!
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: باز هم سعی می‌کنم آقای به ظاهر سرمربی را درک کنم؛ چون او مجبور است برای حفظ رویایش و نیمکت لیگ برتری تبدیل به خواسته‌های رئیسش شود، همان‌طور که به خاطر داریم آن روزهایی که به عنوان کمک مربی در شهرخودرو حضور داشت، موبایلش دائماً روشن بود تا پیغام‌ها و توصیه‌های فنی حمیداوی را به دوستان برساند.
او در پایان صحبت‌هایش انتقادی هم از مسئولان استانی کرد و گفت: اتفاقات عجیب در شهرخودرو علاوه بر مدیریت فاجعه بار حمیداوی و دانش فنی پایین دوستان، ناشی از بی‌توجهی مدیران و مسئولان استان هم هست. اگر مدیران استانی زودتر به وضعیت تیم رسیدگی می کردند، شاهد این نبودیم که هر روز صحبتی را آقایان مطرح کنند و جنجال به راه بیندازند تا از پاسخگویی نسبت به نتایج فرار کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه