پرواز «معروف» در استانبول فرود آمد!

زوج رویایی والیبال ایران در فنرباغچه

پرواز «معروف» در استانبول فرود آمد!

کاپیتان و ستاره سابق تیم ملی والیبال ایران که پس از المپیک توکیو و البته با خاطره ای تلخ تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت، در ماه‌های گذشته در آمریکا فعالیت‌های مربیگری خود را دنبال می کرد و شاید تصور این بود که او قصد دارد به طور کامل دنیای قهرمانی را کنار گذاشته و وارد عرصه مربیگری شود.
البته معروف در اظهارنظرهای خود پس از خداحافظی تأکید کرده بود این تصمیم او فقط شامل بازی‌های ملی می‌شود. 
در سال‌های گذشته پاسور تیم ملی والیبال با بدشانسی از نوع کرونایی مواجه شد و با وجود قراردادی که با تیم بایک موتور چین داشت، به خاطر شیوع کرونا در این کشور، فقط یک فصل را آن هم به صورت فشرده در ترکیب این تیم به میدان رفت.  
البته سعید معروف پیش از این حضور در باشگاه‌هایی همچون زنیت کازان روسیه و سیه نای ایتالیا را در کشورهای اروپایی تجربه کرده است.  حالا خبر رسیده چهره  مشهور والیبال ایران دوران حرفه‌ای خود را در تیم فنرباغچه ترکیه ادامه خواهد داد. یک نام مشهور در ورزش کشور ترکیه که صاحب یکی از قوی‌ترین تیم‌های لیگ والیبال این کشور نیز است. تیم پرطرفدار فنرباغچه ترکیه که از ابتدای این فصل سیدمحمد موسوی را هم در اختیار دارد، حالا به سراغ همبازی او در تیم ملی ایران رفته تا در صورت قطعی شدن این انتقال زوج رویایی یک دهه اخیر والیبال ایران برای فنرباغچه به میدان بروند.
باید دید سعید معروف در 37 سالگی چقدر برای انتقال به فنرباغچه ترکیه و پذیرفتن یک چالش جدید مشتاق است و وجود همبازی قدیمی او در ترکیب این تیم، چقدر معروف را برای بازی کردن در ترکیه حداقل تا پایان این فصل مشتاق تر می‌کند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه