نام‌نویسی پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی «شوق تلاوت» آغاز شد

به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی

نام‌نویسی پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی «شوق تلاوت» آغاز شد

به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، نام‌نویسی پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی «شوق تلاوت» برای تمامی نوجوانان قرآنی سراسر کشور آغاز شد و تا ۲۰ آذرماه ادامه دارد.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز در خصوص ثبت نام این دوره از مسابقات گفت: پنجمین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت با حمایت و مشارکت نهاد‌های مختلفی چون معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه و ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمسعود میریان ادامه داد: در این طرح نوجوانان قرآنی سراسر کشور و فراگیران طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا(ع) از سنین ۱۰ الی ۱۶ سال می‌توانند شرکت کنند که تقلید‌خوانی از استادان مطرح مصری همچون مصطفی اسماعیل، عبدالباسط، منشاوی و شحات انور از جمله رشته‌های این دوره از رقابت‌هاست.
میریان تصریح کرد: مرحله نیمه‌نهایی به صورت متمرکز و مجازی برگزار می‌شود، البته تیم داوری و اجرایی در حرم امام رضا(ع) مستقر هستند و با ارتباط زنده با شهر‌های مختلف مسابقات را برگزار می‌کنند.مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه منتخبان مرحله نهایی این دوره ازمسابقات به کربلای معلی اعزام خواهند شد، افزود: مرحله نهایی این دوره از مسابقات اسفند ماه با حضور منتخبان در جزیره کیش برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: نوجوانان قرآنی و علاقه‌مندان به حضور در این دوره از مسابقات تا ۲۰ آذر ماه فرصت دارند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی طرح ملی تلاوت به نشانی www.melitelavat.ir نام‌نویسی کنند.

ارسال دیدگاه