سقوط گران‌ترین مدافع تاریخ

سرنوشت عجیب این روزهای مگوایر در یونایتد

سقوط گران‌ترین مدافع تاریخ

منچستر یونایتد در تقابل با برنتفورد موفق شد با نتیجه 3-1 حریف خود را شکست دهد. با این حال گران‌قیمت ترین مدافع تاریخ یعنی هری مگوایر که در سال 2019 با 87 میلیون یورو راهی اولترافورد شد، در این مسابقه نیمکت نشینی را تجربه کرد؛ چرا که رالف رانگنیک از زوج رافائل واران و ویکتور لیندلوف در خط دفاعی خود استفاده کرده بود.
کاپیتان شیاطین سرخ که به تازگی از مصدومیت دنده خود بهبود یافته ، دو بازی به عنوان بازیکن تعویضی مقابل استون ویلا و پس از آن همین دیدار مقابل برنتفورد به میدان رفت. با این حال چند گزارش در انگلیس حکایت از آن دارد که ممکن است نیمکت‌نشینی مگوایر ادامه داشته باشد.
بر اساس گزارش‌ها رالف رانگنیک در اوایل ژانویه به هیئت مدیره منچستر یونایتد خبر داده هری مگوایر، آرون ون‌بیساکا و لوک شاو در فرم خوبی به سر نمی‌برند. در واقع چندین مسئله از جمله مصدومیت باعث شده این سه بازیکن از فرم خود فاصله بگیرند و حالا نیمکت‌نشینی آن‌ها در ادامه فصل اصلاً دور از انتظار نیست. همچنین انتقادها از مگوایر نیز به اوج خود رسیده است. به عنوان مثال یاپ استام به تازگی درباره این بازیکن گفته بود: «منچستر یونایتد پول زیادی برای او پرداخت کرده است. وقتی من او را در لستر دیدم بازیکن خوبی بود. به عنوان مثال می توانم بگویم وسلی براون در محوطه جریمه بازیکن سریع‌تری از او بود. وقتی شما برای منچستر یونایتد بازی می کنید باید به برخی شرایط را عادت کنید. 
من فکر می‌کنم مگوایر گاهی اوقات می خواهد بیش از آنچه از او خواسته می شود، انجام دهد. گاهی اوقات شما نیاز دارید خیلی راحت بازی خودتان را انجام دهید». با وجود این، بعید نیست در چند بازی آینده یونایتد نیز شاهد نیمکت‌نشینی گران‌ترین مدافع تاریخ باشیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه