قلم قرمز اسکوچیچ روی نام غفوری و رضاییان

هرگز کسی را به دلایل غیرفنی خط نمی‌زنم

قلم قرمز اسکوچیچ روی نام غفوری و رضاییان

دراگان اسکوچیچ دیروز با صراحت در مورد شایعات درباره عدم دعوت غیر فوتبالی از برخی از بازیکنان و مشکلش با وریا غفوری گفت :«مشکل من سبک بازی، نوع جایگیری در دفاع و چگونگی کار دفاعی او است». 
او پس از اینکه از مطالبات مالی ملی پوشان حمایت کرد، گفت: «از این فرصت می‌خواهم استفاده کنم و از صحبت‌هایی که درباره‌ام گفته می‌شود، گلایه کنم. القابی مثل دلال و... باشگاه‌ها در نگاه ما یکسان هستند و تفاوتی بین آن‌ها قائل نمی‌شویم. باید تأکید کنم بازیکنان فقط به دلایل فنی دعوت می‌شوند یا نمی‌شوند».
وی گفت: «این را هم باید شفاف کنم که تمام تصمیمات درباره بازیکنان توسط من گرفته می‌شود و اگر حس کنم این قدرت را ندارم، یک روز هم اینجا نخواهم ماند. همه ما جایزالخطا هستیم و می‌توانیم این اشتباه را داشته باشیم اما من بر این مسئولیت آگاه هستم. کسی نمی‌تواند ما را تحت تأثیر قرار دهد یا بخرد». بخش بعدی صحبت‌های اسکوچیچ جایی بود که به صراحت نام وریا غفوری را آورد و در توضیح گفت: «من واقعاً احترام فوق‌العاده‌ای برای استقلال قائلم، همان‌طور که برای پرسپولیس. اما در نهایت من مربی هستم و دیدی که من به فوتبال دارم شاید متفاوت باشد. در این مورد به خصوص تمرکز من روی کارهای دفاعی است. جدا از آن وریا الان 35 ساله است و حالا که موضوع باز شد او در مصاحبه‌اش گفته بود که من در هر بازی12-11 کیلومتر می‌دوم اما این موضوعی نیست که برای من اهمیت داشته باشد».
او با اشاره به اسم رضاییان نیز گفت: «با رامین رضاییان هم همین‌طور، با خود او مشکلی ندارم و به همین دلیل انتخابم شخص دیگری است. این هم یک تصمیم حرفه‌ای است و مسئولیتم این است».

برچسب ها :
ارسال دیدگاه