خون شهید سلیمانی به جریان مقاومت عمق بخشید

مدیر حوزه علمیه اهل سنت خراسان شمالی:

خون شهید سلیمانی به جریان مقاومت عمق بخشید

مدیر حوزه علمیه هدایتی اهل سنت خراسان شمالی گفت: نباید فراموش کنیم که خون شهید سلیمانی به جریان مقاومت عمق بخشید و در واقع این شهید بزرگوار فرمول مقاومت را در جهان منتشر کرد و به دنیا آموخت که نباید هرگز در مقابل ظالمان‌ سکوت کرد. خالمحمد آخوند سرفراز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: شهیدحاج قاسم سلیمانی اگرچه به آرزوی خود که همانا مقام عالی شهادت بود نائل آمد، اما تجاوز و جنگ‌افروزی آمریکا در منطقه و هدف قرار دادن ناجوانمردانه و بزدلانه شخصیت ملی و دفاعی کشور جنایتی بزرگ و فراموش نشدنی از سوی استکبار جهانی و صهیونیست غاصب است.
وی گفت: سردار دل‌ها پس از ۴۳سال از پیروزی انقلاب اسلامی هرجا که لازم بود برای دفاع از مظلومان و مسلمانان جهان به پا می‌خاست و برای او شیعه و سنی و یا سوری و عراقی فرقی نداشت و فقط به دستورات اسلام که همانا مبارزه با ظالمان بود می‌اندیشید و همین تفکر و اراده قلبی سردار در جنگ با گروهک‌های تکفیری سبب پیروزی بود.
وی تصریح کرد: ما همیشه باید این را برای خود متذکر شویم که دشمن با فرافکنی و ایجاد جنگ قومی مذهبی در فکر شکستن تمامیت ارضی و تجزیه ممالک اسلامی بود که با اقدام‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس اتحاد مسلمانان جهان بیش از پیش مقاوم و گسترش پیدا کرد. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه