چوب حراج شهرخودرو به آبروی ورزش مشهد

سکوت هیچ مسئولی نمی خواهد بشکند؟

چوب حراج شهرخودرو به آبروی ورزش مشهد

سینا حسینی

کلکسیون اتفاقات فاجعه بار فوتبال مشهد حالا دیگر تکمیل شده است. پس از هرج و مرج‌های فراوان مدیریتی در باشگاه شهرخودرو، حضور دو سرمربی همزمان در این باشگاه، عدم سفر به رفسنجان، اخراج سریالی مربیان، قمه کشی در رختکن تیم، حالا وقت آن رسیده شاهد سکانس رفتار چاله میدانی مدیران تیم‌های پایه و مربیان این مجموعه باشیم.
درست در شبی که داوود سید عباسی در مصاحبه پس از حذف برابر مس رفسنجان ادعا کرد همه اخبار حاشیه ای منتشر شده در فضای مجازی دروغ است و اوضاع در این تیم آرام است، در مشهد زوهانی و دهنوی که سابقه بازی در تیم‌های بزرگ لیگ برتر را دارند، چنان از خجالت هم درآمدند که حاصل این کتک‌کاری، یک دماغ شکسته، بازداشت و در نهایت کلانتری بود.
به راستی در باشگاه شهر خودرو چه می‌گذرد؟ تا کی قرار است مدیریت فشل و معیوب فرهاد حمیداوی باعث آبروریزی خطه خورشید شود؟ واقعاً مسئولی در این شهر نیست جلو این افتضاح تاریخی را بگیرد. آیا باید حتماً در این مجموعه فردی به قتل برسد که مدیران دستگاه‌های نظارتی به پرونده این باشگاه ورود کنند؟ لازم نیست کسی برای حمایت و پشتیبانی از این تیم وارد عمل شود، اما اجازه ندهید به این شکل چوب حراج به آبرو و اعتبار استان و شهر مقدس مشهد زده شود؟
افشین داوری کجاست؟ آقای سرپرست که برای جلب توجه تور شهرستان گردی برپا کرده و هر روز جلو دوربین خبرنگاران شهرستان‌های خراسان رضوی ژست مدیر موفق به خود می‌گیرد چرا به عنوان متولی ورزش وارد عمل نمی‌شود؟ سایه نشینی آقای مدیرکل چه معنا و مفهومی دارد؟ 
آیا شأن و اعتبار مردم برای دوستان مسئول و صندلی نشین اهمیت دارد؟ آیا تبعات و بازخوردهای منفی رفتار زشت و قبیح مدیران ومربیان شهرخودرو در شبکه‌های اجتماعی را رصد کرده‌اید؟ چه کسی قرار است از حقوق و منافع استان دفاع کند؟ آنچه مسلم است حمیداوی مقصر شماره یک این افتضاح بزرگ است اما در کنار او مسئولان ورزشی استان نیز در ردیف متهمان دیگر هستند که اجازه دادند این اتفاقات رخ دهد، واقعاً زمان آن نرسیده به این فاجعه و افتضاح پایان دهید؟

برچسب ها :
ارسال دیدگاه