مشکلات پدیده تا پایان فصل تمام نمی‌شود

«سیدعباسی» پس از حذف در جام حذفی:

مشکلات پدیده تا پایان فصل تمام نمی‌شود

سید داوود سیدعباسی، سرمربی تیم فوتبال پدیده در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پدیده مقابل مس رفسنجان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: لزوماً تیمی که در بازی بهتر است نباید همیشه برنده شود. با تمام احترامی که برای مس قائل هستم باید بگویم تیم ما خیلی بهتر بازی کرد. 
سرمربی تیم پدیده مشهد در مورد مشکلات این باشگاه توضیح داد:‌ یقین بدانید این مشکلات همیشگی است و تا پایان فصل وجود دارد. درست 24 ساعت قبل از هر بازی پدیده، مشکلی برای تیم ما درست می‌شود. 
یک روز خبری کذب بیرون داده و دیروز هم مصاحبه‌ای کردند. باید درباره برخی دوستان و از مسئولان استان خراسان رضوی که از بد روزگار یکی از آن‌ها دوست خودم است صحبت کنم. برخی دوستان می‌گویند من به تیم لیگ برتری چسبیده‌ام اما اصلاً این‌گونه نیست. شاید برخی دوستان آرزویشان نشستن روی نیمکت لیگ برتری باشد، اما پس از جدایی از پدیده برای مربیگری به تیم دیگری نرفتند. 
وی عنوان کرد:‌ در آن زمان باور نمی‌کردید به پدیده بیایید. وقتی تیم را تحویلتان دادند به لکنت زبان افتادید، اما اکنون مصاحبه می‌کنید؟! 
سرمربی تیم پدیده مشهد در مورد اینکه چرا تعامل لازم برای حفظ تنها سهمیه استان خراسان رضوی در لیگ برتر ایجاد نمی‌شود، اظهار کرد: اگر قرار است تعاملی باشد نباید 24 ساعت قبل از بازی چنین صحبت‌هایی مطرح شود و اخباری کذب بیرون بیاید. 
وی در مورد شانس این تیم برای بقا در لیگ برتر توضیح داد: هیچ چیز غیر ممکن نیست. یک سال با شرایطی شبیه به این یا حتی بدتر همراه ابومسلم در لیگ برتر ماندیم. 
اگر مسئولان استان دوست داشته باشند و بخواهند این تیم در لیگ برتر بماند، مسئولان پدیده هم تمام تلاش خود را می‌کنند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه