توصیه‌های علما و مراجع به رئیس جدید رسانه ملی

توصیه‌های علما و مراجع به رئیس جدید رسانه ملی

پیمان جبلی رئیس صدا و سیما صبح دیروز به شهر مقدس قم رفت و در این سفر با حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، علوی گرگانی، جوادی آملی، سعیدی متولی حرم حضرت معصومه«س» و حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین دیدار و گفت‌وگو کرد.

 به گزارش انتخاب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اسراء، آیت‌الله جوادی آملی در دیدار رئیس سازمان صداوسیما گفت: باید بدانیم جامعه گرسنه با برنامه طنز شاداب نمی‌شود، گرچه وجود این برنامه‌ها مانعی ندارد، لکن اگر مشکلات اساسی مردم برطرف شود قطعاً امید و نشاط به جامعه باز خواهد گشت. وی همچنین افزود: باید مردم را با عمل امیدوار کنید نه با حرف، حرف بی عمل نتیجه‌ای جز ناامیدی جامعه در پی ندارد، هرگز بدون تفکر، کاری را شروع نکنید و همواره خود را امانت‌دار مردم بدانید.
آیت‌الله علوی گرگانی نیز در دیدار جبلی، ضمن قدردانی از عمکرد وی در رسانه ملی، گفت: خوشحالیم که مسئولیت صداوسیما به دست شما افتاده است؛ خدا به شما قدرتی بدهد که در آینده شاهد برکات حضور شما باشیم. وی افزود: سعی کنید مردم از شما راضی باشند؛ چرا که رضای خداوند در رضایت مردم است، راه رضایت مردم این است که هیچ مشکلی از مردم روی زمین نماند و به وسیله شما و صداوسیما مشکلات برطرف شود. 
وی با بیان اینکه خداوند در قرآن می‌فرماید با کسانی هستم که تقوا دارند و به مردم خدمت می‌کنند، گفت: در صداوسیما از نیروهای جوان بیشتر استفاده کنید، چرا که جوان به دنبال این خواهد بود که از خود اثری ماندگار به یادگار بگذارد، نشاط جوانی می‌تواند مشکلات را مرتفع کند.
حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه دیگر چهره‌ای بود که رئیس رسانه ملی با او دیدار کرد.
 این مدرس حوزه علمیه با اشاره به اهمیت صداوسیما با بیان اینکه صداوسیما در نظام جمهوری اسلامی چند مشخصه ویژه باید داشته باشد، گفت: اولاً امین نظام باشد و ثانیاً معتمد ملت و بالاخره از مزیت‌های رقابتی به نحو احسن برخوردار باشد، اینچنین رسانه‌ای می‌تواند تکلیف خودش را مشخص و گام‌های مهمی بردارد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه