شهادت سردار سلیمانی استکبار را مفتضح کرد

آیت‌الله علم‌الهدی:

شهادت سردار سلیمانی استکبار را مفتضح کرد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: با شهادت شهید سلیمانی استکبار جهانی مفتضح شد و اندیشه غرب‌زدگی از بینش جوانان کشور رخت بربست.
به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در حسینیه آیت‌الله شاهرودی مشهد اظهار کرد: اثری که شهادت و مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی داشت از اثر تمامی مجاهدات این شهید بیشتر بود و به همین دلیل رهبر معظم انقلاب فرمودند استکبار بیش از سردار سلیمانی، از شهید سلیمانی خسارت می‌بیند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب همچنین شخصیت شهید سلیمانی را نه تنها به عنوان یک جریان بلکه یک مکتب اعلام کردند و فرمودند باید مکتب شهید سلیمانی را بین جوانان و نوجوانان نهادینه کنیم.
 آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: با شهادت شهید سلیمانی استکبار جهانی مفتضح شد و اندیشه غرب‌زدگی از بینش جوانان کشور رخت بربست.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: درباره کسی که قرار است مکتب و الگو و اسطوره جوانان و نوجوانان آینده باشد، باید تبیین‌های قابل تأمل، دقیق و فکری صورت گیرد .اگر مسائل تبیین نشود و قرائت صحیح از سیره این شهید نداشته باشیم ممکن است در آینده دشمن موفق شود این شخصیت بزرگ را تحریف کند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه