هزینه‌های هنگفت برای براندازی حجاب

هزینه‌های هنگفت برای براندازی حجاب

چهل و سومین و چهل و چهارمین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی  «چراغ» قرار است امروز (یکشنبه) و پس‌فردا (سه‌شنبه) از شبکه5 سیما با موضوع «رعایت حجاب و عفاف در جامعه» پخش شود.
«مهر» در این باره نوشته: میهمانان برنامه این هفته «مهسا تدین سعدی» قاضی، استاد دانشگاه، مشاور قضایی دادگستری و دادیار خانواده و «مهری طالبی دارستانی» کارشناس زن و خانواده و دانشجوی دکترای مطالعات زنان و همچنین از فعالان حوزه فضای مجازی هستند.خانم تدین سعدی معتقد است: بیشتر مردم ظاهر را می‌بینند و از آثار سوء و مخرب عدم رعایت پوشش و رفتارهای عفیفانه غافل هستند. حضور در دادگاه‌های خانواده و پرونده‌های قضایی بی‌شمار و آسیب‌های متعددی که امروزه گریبانگیر خانواده و به تبع آن جامعه می‌شود، حاکی از اهمیت این مسائل و ضرورت فرهنگ‌سازی در این زمینه است.
طالبی هم می‌گوید: امروزه هجمه‌های زیادی در سطح جهان نسبت به مسئله عفاف و حجاب می‌شود و هزینه‌های هنگفتی نیز برای براندازی حجاب زن ایرانی می‌شود، با وجود این زنان ایرانی بر فطرت پاک و حیامند خود ایستاده‌اند و پیرو فرهنگ عفاف و حجاب بوده و به شدت دنبال حفظ این مسئله هستند هر چند برخی از بانوان در ظاهر، التزام عملی را در حد شرعی و مطلوب حفظ نکرده‌اند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه